Wymiana oleju

Serwis Readycar od początku swojej działalności nawiązał współpracę z firmą Castrol w ramach programu "Service Plus" oznacza to, że w naszej ofercie znajdują się oleje spełniające najbardziej wymagające standardy producentów silników takich jak BMW, VW, Ford, ŠKODA oraz oleje specjalne stosowane tylko w autoryzowanych stacjach obsługi.

Dokonujemy wymiany oleju w:

- silnikach,
- manualnych skrzyniach biegów,
- automatycznych skrzyniach biegów (metodą dynamicznej wymiany oleju),
- mechanizmach różnicowych,
- tylnych mostach.

Przy zakupie oleju silnikowego w Readycar komputerowego kasowania inspekcji dokonujemy gratis!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z firmą Castrol, wprowadziliśmy do oferty nową usługę – dynamiczną wymianę oleju w skrzyni automatycznej. Nowoczesne automatyczne skrzynie biegów to bardzo skomplikowane i precyzyjne urządzenia, wymagające specjalistycznej obsługi. Dynamiczna wymiana oleju jest procesem, który umożliwia wymianę całego oleju w układzie. Przy wymianie metodami tradycyjnymi (grawitacyjnie) wymieniane jest zaledwie 40-60% płynów. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku, konwerterze.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług oferowanych przez auto serwis Readycar, zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą mailową.
© 2020 READYCAR S.C.