STRONA GŁÓWNA
CENNIK
AUTO ZASTĘPCZE
KONTAKT


Wymiana oleju

Serwis Readycar od początku swojej działalności nawiązał współpracę z firmą Castrol w ramach programu "Service Plus" oznacza to, że w naszej ofercie znajdują się oleje spełniające najbardziej wymagające standardy producentów silników takich jak BMW, VW, Ford, ŠKODA oraz oleje specjalne stosowane tylko w autoryzowanych stacjach obsługi.

Dokonujemy wymiany oleju w:

- silnikach,
- manualnych skrzyniach biegów,
- automatycznych skrzyniach biegów (metodą dynamicznej wymiany oleju),
- mechanizmach różnicowych,
- tylnych mostach.

Przy zakupie oleju silnikowego w Readycar komputerowego kasowania inspekcji dokonujemy gratis!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z firmą Castrol, wprowadziliśmy do oferty nową usługę – dynamiczną wymianę oleju w skrzyni automatycznej. Nowoczesne automatyczne skrzynie biegów to bardzo skomplikowane i precyzyjne urządzenia, wymagające specjalistycznej obsługi. Dynamiczna wymiana oleju jest procesem, który umożliwia wymianę całego oleju w układzie. Przy wymianie metodami tradycyjnymi (grawitacyjnie) wymieniane jest zaledwie 40-60% płynów. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku, konwerterze.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług oferowanych przez auto serwis Readycar, zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Proauto castrol Lotos Organika Proauto Proauto
Strona główna
Cennik
Auto zastępcze
Kontakt
Readycar
tel. 91 38 38 789, kom. 694 410 294, ul. Granitowa 64, 70-750 Szczecin - Podjuchy